Forcepoint

Wyobraź sobie, że wiesz komu, czemu i kiedy zaufać

Technologia Forcepoint została zbudowana z myślą o celu jakim jest ochrona twoich danych i ważnych obszarów w organizacji. Kierujemy się zrozumieniem ludzkich zachowań i zamiarów, a że posiadamy dziesięciolecia doświadczeń i przejrzystą wizję, to potrafimy rozwiązywać krytyczne problemy bezpieczeństwa w celu ochrony pracowników, danych biznesowych i własności intelektualnej. Forcepoint oferuje systemowe podejście do wykrywania i analizowania zagrożeń wewnętrznych, chmurową ochronę użytkowników i aplikacji, ochronę sieci nowej generacji, bezpieczeństwo danych i przejrzystość systemów. W miarę ewolucji technologii i potrzeb użytkowników nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę, pozostając wiernymi naszym priorytetom w zakresie ochrony ludzkiego punktu widzenia. Dzięki naszemu praktycznemu doświadczeniu, proaktywnym i kontekstowym technologiom oraz zintegrowanym rozwiązaniom zorientowanym na dane, Forcepoint umożliwia lepsze podejmowanie decyzji i efektywniejsze bezpieczeństwo na poziomie ludzkim dla ponad 20 000 organizacji rządowych i przedsiębiorstw na całym świecie.

Ochrona użytkowników

Monitoruj zachowanie użytkowników, aby zrozumieć zamiary i chronić je od wewnątrz

Ochrona danych

Zabezpiecz dane i własność intelektualną dzięki wiedzy użytkowników końcowych

Ochrona chmury

Wdrażaj bezpieczne modele łączności bezpośrednio do chmury z dowolnego miejsca

Większość cyberataków pochodzi z poczty e-mail i wykorzystuje zaawansowane, skoordynowane taktyki, takie jak przynęty zaprojektowane społecznie i ukierunkowany phishing. Ponieważ te wielostopniowe zagrożenia łączą w trakcie ataków elementy sieci i wiadomości e-mail, stanowią one tzw. „Kill Chain” możliwości powstrzymania ich jeszcze przed doprowadzeniem do naruszenia.. Forcepoint Email Security identyfikuje ukierunkowane ataki, użytkowników wysokiego ryzyka i wewnętrzne zagrożenia, upełnomocniając jednocześnie pracowników mobilnych i `vwychodzących lub próby komunikacji botnetowej, Forcepoint Email Security zabezpiecza mieszane środowiska za pomocą ochrony świadomej zawartości, chroniąc komunikację poczty elektronicznej w ramach kompletnego i powiązanego systemu ochrony przeciwko zaawansowanym zagrożeniom (ang. Advanced Persistent Threats – APT) oraz innym rodzajom zaawansowanych zagrożeń.

Twoja firma oraz jej dane są obiektem ciągłych ataków. Tradycyjne rozwiązania bezpieczeństwa nie zapewniają już wystarczającej ochrony. W rzeczywistości mogą powodować zagrożenie utratą danych i sporami sądowymi. Ochrona sieci i danych przed zaawansowanymi zagrożeniami, pakietami crypto- ransomware i zestawami exploitów ma kluczowe znaczenie dla przetrwania firmy w coraz bardziej ryzykownym świecie cyfrowym obejmującym telefony komórkowe i chmury. Firmy potrzebują dostosowywanych rozwiązań, które komunikują się wzajemnie, aby zapewnić sobie ochronę przed takimi rodzajami zagrożeń, jakie mają miejsce obecnie. Forcepoint Web Security zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed zaawansowanymi zagrożeniami i kradzieżą danych oferując wiele możliwości rozwoju i modułów dostosowujących pakiet ochrony sieci do potrzeb Twojej organizacji. Forcepoint Web Security zapewnia silną ochronę dzięki skutecznym informacjom o defektach oraz wykrywaniu i monitorowaniu aplikacji w chmurze, zmniejszając tym samym zagrożenie dla poufnych danych zarówno w środowisku lokalnym, jak i w obszarze użytkowników telefonów komórkowych. Co najważniejsze, Forcepoint Web Security łatwo integruje się z innymi rozwiązaniami Forcepoint zapewniając jednolity, spójny mechanizm zabezpieczający, który może chronić przed zagrożeniami przychodzącymi i wychodzącymi nawet przy bardzo małym zespole zajmującym się ochroną.

Od ponad 15 lat Forcepoint Insider Threat identyfikuje i blokuje zagrożenia wewnętrzne w administracjach rządowych oraz firmach z listy Fortune 100. Mając ponad milion wdrożeń, sprawdzone rozwiązanie Forcepoint Insider Threat chroni jedne z najbardziej wrażliwych organizacji na świecie. Nasz klient z branży handlu detalicznego z listy Fortune 100 uzyskał 60% zwrotu nakładów (ROI) w ciągu pierwszego roku od wdrożenia. Forcepoint Insider Threat oszczędza Twój czas i siły, automatycznie oceniając i ustalając użytkowników o najwyższym ryzyku, dzięki czemu nie trzeba przekopywać się przez tysiące alertów. Twój zespół może więc skupić się na ważniejszych zadaniach, zwiększając efektywność. Forcepoint Insider Threat udostępnia też kontekst i dowody rzeczowe niezbędne do bezsprzecznego przypisania odpowiedzialności i ustalenia ciągu zdarzeń, upraszczając dochodzenie, wyciąganie konsekwencji i przestrzeganie zasad.

Twoje najważniejsze dane są mobilne, przechowywane i dostępne w usługach typu chmura, takich jak Office 365 i Box w celu zachęcenia do współpracy kontrahentów na całym świecie. Forcepoint DLP jest wiodącym w branży rozwiązaniem DLP zapewniającym widoczność i kontrolę w celu ochrony danych niezależnie od tego, czy są one przechowywane i dostępne na urządzeniach mobilnych, takich jak komputery z systemem Windows i Apple, czy też udostępniane za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz IM. Chroń swoje dane wrażliwe niezależnie od miejsca ich użytkowania- na punktach końcowych, w chmurze lub lokalnie za pomocą Forcepoint DLP. Połączenie Forcepoint DLP (Forcepoint DLP Discovery i Forcepoint DLP Network) z Forcepoint DLP Endpoint rozszerza kontrolę Enterprise DLP Forcepoint na kanały, które stanowią największe zagrożenie dla Twoich danych: www, e-mail, aplikacje chmury i punkty końcowe. Forcepoint jest jedynym dostawcą, który zapewnia strategie i technologie klasy korporacyjnej w celu zapewnienia zabezpieczenia zintegrowanych kanałów (www i poczty elektronicznej) i realizacji tych reguł i raportów w zakresie rozwiązań Enterprise DLP, zapewniając jednocześnie najbardziej zaawansowaną technologię w branży, zabezpieczającą najważniejsze dane. PreciseID Fingerprinting może wykryć nawet fragment strukturalnych lub niestrukturalnych danych lokalnych, umieszczonych w chmurze lub w punkcie końcowym Windows lub Mac, w sieci lub poza nią.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Daj nam znać, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą