Cisco

Cisco Systems jako lider technologii

Cisco Systems to jeden z naszych najważniejszych partnerów technologicznych. Marka stawia przed sobą zadanie bycia liderem rynku w każdej dostarczanej technologii. Będąc od wielu lat nagradzanym złotym partnerem Cisco dostarczamy i wdrażamy u naszych Klientów te najlepsze na rynku technologie. W realizowanych  projektach jesteśmy pionierami nowych technologii oraz podejść projektowych. Innowacyjność Cisco oraz ich globalna wizja rynku i rozwoju technologii pomaga nam w zrealizowaniu tego często bardzo skomplikowanego zadania.  Cisco Systems oferuje bardzo szeroką gamę rozwiązań dla wszystkich segmentów pionowych i poziomych rynku, przy czym ogromną wartością jest możliwość integracji poszczególnych technologii ze sobą, wykorzystanie ich wzajemnych relacji, stworzenia jednolitych systemów wymieniających się danymi, kontaktem czy zdarzeniami bezpieczeństwa. Zapewnia nam to możliwość dostarczenia systemów zbudowanych na miarę potrzeb klienta.

Wybrane segmenty technologii Cisco

Specjalizujemy się w dostarczaniu i projektowaniu systemów datacenter w oparciu o rozwiązania Cisco, które jest naszym zdaniem liderem rynku w tym segmencie. Posiadamy wiedzę oraz specjalistów w zakresie oferowanych rozwiązań. W oparciu o te technologie potrafimy zbudować nowoczesne datacenter, a także systemy chmury prywatnej i hybrydowej, z pełną automatyką i orkiestracją procesów. W tym zakresie nie tylko dostarczamy rozwiązania, ale także, wraz z naszymi klientami, analizujemy ich bieżące środowiska, proponujemy scenariusze migracji oraz wdrażamy systemy automatyzacji i orkiestracji – tak żaby zapewnić bezpieczne przejście do środowisk nowej generacji.

W obszarze bezpieczeństwa skupiamy się na rozwiązaniach Cisco, które wyznaczają trendy i standardy na rynku. Będą to przede wszystkim systemy zarządzania tożsamością i dostępem do sieci, systemy behawioralnej analityki sieci, systemy mikrosegmentacji oraz analizy struktury ruchu w sieciach, systemy ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, dla sieci, poczty elektronicznej oraz stron web. W zakresie systemów bezpieczeństwa bardzo ważnym elementem jest konwergencja zastosowanych rozwiązań. Dzięki otwartym interfejsom jesteśmy w stanie zaoferowane rozwiązania zintegrować ze sobą tak, aby zapewnić największą widoczność zdarzeń w sieci, a także zintegrować je z rozwiązaniami innych producentów rozwiązań bezpieczeństwa będących w naszej ofercie.

Cisco od zawsze było kojarzone jako lider systemów dla sieci kampusowych LAN, MAN i WAN. Choć w dalszym ciągu dostarczamy klasyczne rozwiązania oparte na przełącznikach i routerach, to coraz częściej proponujemy naszym klientom rozwiązania klasy Software Defined. Budowa sieci opartych na sieciach nakładowych, ze ścisłą kontrolą tożsamości, nie tylko ułatwia zarządzanie całą infrastrukturą sieciową organizacji, ale także umożliwia wprowadzenie pełnej jej automatyzacji i bardzo dokładnego monitorowania, zarówno pod względem wydajnościowym, jak i bezpieczeństwa. Z punktu widzenia budowy globalnie zarządzanej sieci korporacyjnej integracja systemów sieciowych z pozostałymi komponentami infrastruktury jest jednym z poważniejszych wyzwań. Rozwiązania Cisco dla sieci kampusowych integrujemy z systemami pracującymi w datacenter, chmurze prywatnej i publicznej, a także z szeroką gamą rozwiązań klasy collaboration. W ramach naszych kompetencji projektujemy i wdrażamy, a także budujemy scenariusze migracji między innymi do poniższych rozwiązań.

Technologia, która buduje mosty

Oferowane technologie, to jednak nie wszystko. Cisco inwestuje swoje zasoby i uczucia, aby pomagać innym. Firma chce, aby do 2025 roku jej rozwiązania miały pozytywny wpływ na życie 1 mld ludzi, dlatego angażuje się w wiele ważnych projektów, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj. Technologia Cisco rozwiązuje problemy, tworzy, inspiruje, leczy i zabezpiecza, aby pomóc w budowaniu mostów do możliwości.

Trecom jako Cisco Certified Gold Partner

Od wielu lat grupa Trecom współpracuje z Cisco Systems jako Certified Gold Partner, co jest rękojmią spełniania przez nas najwyższych standardów w zakresie znajomości technologii, wiedzy i umiejętności inżynierskich, jakości dostarczania usług wsparcia technicznego i niezawodnych procesów logistycznych. Warto wspomnieć, że posiadamy również certyfikowany ośrodek szkoleniowy Cisco, w którym możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe programy szkoleniowe w zakresie dostarczanych technologii. W czasie corocznego światowego spotkania Cisco Partner Summit 2019 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę EE Security Partner of the Year.

Cisco Certified Gold Partner

Cisco Certified Learning Partner

Security Partner of the Year

Jesteś zainteresowany ofertą?

Odezwij się do nas, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą