FireEye

Światowy lider cyberbezpieczeństwa

FireEye jest jedyną firmą zajmującą się bezpieczeństwem cybernetycznym, która robi to, łącząc światowej klasy technologię z niezrównaną wiedzą ekspertów cieszących się ogromnym uznaniem wśród całej branży IT. Każdego dnia FireEye znajduje się na pierwszej linii cyberataków co pozwala w czasie rzeczywistym budować bazę wiedzy na temat globalnego krajobrazu zagrożeń wykorzystując do tego ponad dwie dekady doświadczenia, w tym ponad 350 tysięcy godzin dochodzeń i konsultacji w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego przeprowadzanych każdego roku, ponad 700 doświadczonych badaczy, inżynierów, analityków oraz śledczych a także globalną sieć najlepszych w swojej klasie partnerów.

0

najwyższej klasy ekspertów

0

godzin analiz rocznie

0

analizowanych próbek dziennie

Przetrwanie w cyberprzestrzeni nie jest łatwe - pomożemy Ci

FireEye Helix

Platforma operacji bezpieczeństwa, która pozwala organizacjom przejąć kontrolę nad każdym incydentem od jego wykrycia do remediacji. FireEye Helix jako SIEM integruje różnorodne narzędzia bezpieczeństwa, automatyzacji i analizy zagrożeń, aby w pełni wykorzystać potencjał inwestycji w bezpieczeństwo.

FireEye Endpoint Security

Kompleksowe rozwiązanie chroniące użytkowników stacji końcowych, które wykorzystuje różne silniki detekcji w celu blokowania szkodliwego oprogramowania. Wykrywa zaawansowane ataki oraz dostarcza narzędzia reagowania opracowane przez wiodących na świecie ekspertów.

FireEye Threat Intelligence

Zbiór informacji i usług wywiadowczych dostarczający szeroki wachlarz kontekstowej wiedzy na temat planowanych ataków niezbędny do proaktywnej ochrony, priorytetyzacji alertów, alokacji zasobów i poprawienia reakcji na incydenty.

FireEye Email Security

Rozwiązanie do ochrony poczty e-mail, które powstrzymuje zagrożenia zanim wyrządzą jakąkolwiek szkodę. Rozwiązanie blokuje nie tylko złośliwe oprogramowanie i podejrzane adresy URL, ale także techniki phishingu i podszywania się pod inne osoby.

FireEye Network Security and Forensics

Zaawansowane rozwiązanie do ochrony i wykrywania najbardziej wyrafinowanych ataków na świecie, które chroni sieci, zasoby i użytkowników przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami.

FireEye Managed Defense

Usługa, która łączy wiedzę w zakresie cyberbezpieczeństwa i technologię FireEye w celu identyfikowania zagrożeń na wczesnym etapie cyklu ich życia by minimalizować potencjalny wpływ naruszenia.

FireEye Mandiant

Usługi w zakresie reagowania i oceny incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz ulepszania i transformacji infrastruktury IT w celu ochrony istotnych zasobów organizacyjnych. Mandiant zmniejsza ryzyko biznesowe dzięki dogłębnemu zrozumieniu zachowań atakujących, niezrównanej wiedzy i technologii opracowanej z myślą o jednym celu.

FireEye Expertise on Demand

Roczna subskrypcja, która rozszerza możliwości działów SOC, zapewniając elastyczny dostęp do uznanej w branży specjalistycznej wiedzy w zakresie bezpieczeństwa. Usługa zmniejsza ryzyko biznesowe związane z zatrudnianiem, szkoleniem i utrzymywaniem specjalistów cyberbezpieczeństwa, zapewniając potrzebnych ekspertów wtedy, kiedy ich potrzebujesz.

Certified FUEL Partner Platinum

EMEA Top Partner Performance 2019

Jesteś zainteresowany ofertą?

Daj nam znać, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Na tej stronie zostały wykorzystane ogólnodostępne materiały informacyjne i marketingowe opublikowane przez producenta /FireEye, Inc./, który pozostaje właścicielem wszelkich praw do tych materiałów.