Technologie

Certified Gold Partner

Networking, data center, zabezpieczenia, rozwiązania do współpracy, internet of things i nie tylko. Technologia Cisco rozwiązuje problemy, tworzy, inspiruje i łączy, leczy i zabezpiecza. To technologia, która buduje mosty do możliwości.

Certified Advanced Partner

Zbudowane na jednej zunifikowanej platformie rozwiązanie, które zapewni proaktywną ochronę, monitorowanie, zarządzanie dostępem i wykrywanie zagrożeń dla wszystkich uprzywilejowanych kont w twojej sieci i w chmurze.

Fuel Gold Partner

Systemy ochrony przed zaawansowanymi atakami, zarządzanie polityką bezpieczeństwa, ochrona poczty i stacji końcowych. Aby ulepszać nasze rozwiązania używamy unikalnego cyklu innowacji, który łączy technologię z doświadczeniem.

Gold Unity Partner

F5 Networks oferuje kompleksowe rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo oraz wysoką dostępność aplikacji zarówno w architekturze scentralizowanej, rozproszonej, a także w chmurach obliczeniowych. Twoje aplikacje - szybkie, dostępne i bezpieczne.

Business Partner

Dostawca innowacyjnych systemów bezpieczeństwa, które adresują wymagania i potrzeby organizacji. Ta platforma bezpieczeństwa, zapewnia pełną widoczność w sieci i pozwala w automatyczny sposób reagować na zagrożenia.

Gold Partner

Od krawędzi sieci po chmurę, Hewlett Packard Enterprise proponuje innowacyjną kombinację najnowszych technologii, sprawdzonych partnerów, usług i wygodnych modeli finansowych, aby pomóc rozwijać się twojej organizacji.

Business Partner

Macierze dyskowe, systemy biometryczne, id management, video analytics, systemy AI, IoT i wiele innych. Hitachi łączy technologię informatyczną i technologię operacyjną, aby pomóc naszym klientom w transformacji w erze Internetu Rzeczy.

Business Partner

Zintegrowany system zarządzania bezpieczeństwem, posiadający mechanizmy wykrywania zagrożeń i obsługi incydentów wspierane zautomatyzowaną inwentaryzacją zasobów i procesów, zarządzaniem podatnościami oraz analizą ryzyka.

Business Partner

Forcepoint oferuje systemowe podejście do wykrywania i analizowania zagrożeń wewnętrznych, chmurową ochronę użytkowników i aplikacji, ochronę sieci nowej generacji, bezpieczeństwo danych i przejrzystość systemów.

Business Partner

Gigamon zapewnia zintegrowaną platformę pozwalającą na wgląd w sieć i analizę całego ruchu w infrastrukturze fizycznej, wirtualnej i chmurowej, aby rozwiązać krytyczne potrzeby w zakresie bezpieczeństwa i wydajności.

Business Partner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

I wiele innych

Interesuje Cię technologia IT, której nie wymieniliśmy? Skontaktuj się z nami, a zobaczymy co da się zrobić. Nasze portfolio jest o wiele obszerniejsze, a w grupie posiadamy bardzo szerokie grono specjalistów z wielu innych technologii.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Odezwij się do nas, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą