Kim jesteśmy?

Naszym celem jest zapewnienie najlepszej obsługi klienta

Nasza firma wchodzi w skład Grupy Trecom i adresuje potrzeby organizacji z segmentu enterprise. Jesteśmy integratorem technologicznym. Naszą pracę opieramy na zapewnieniu każdemu Partnerowi nie tylko rozwiązań dostosowanych do jego konkretnych potrzeb, ale zapewniamy również możliwość transferu wiedzy, konsultacji w zakresie problemów i wyzwań w szeroko pojętym obszarze technologii informatycznych. Staramy się uczestniczyć  wraz z naszymi Klientami w strategii budowania rozwoju ich systemów teleinformatycznych jako techniczni konsultanci, od momentu powstania potrzeby, aż po ostateczną analizę skutków wdrożenia.

Nasza misja

Kreacja, bezpieczeństwo, rozwój. Świat, w którym żyjemy ma przed sobą przyszłość i możliwości, których granicami są jedynie ludzka wyobraźnia, kreatywność i umiejętność korzystania z wiedzy i najnowszych technologii. Dziedzina, w której tak sprawnie porusza się grupa Trecom, jest tego najlepszym odzwierciedleniem. Głównym obszarem naszej działalności jest projektowanie, wdrażanie i integracja złożonych systemów informatycznych oraz zagwarantowanie ich bezpiecznego funkcjonowania. W zgodzie z naszą dewizą: kreacja, bezpieczeństwo, rozwój.

Nasze cele

Naszym celem jest stałe podnoszenie kompetencji, kształcenie inżynierów i Klientów, szerzyć wiedzę na temat nowych zagrożeń. Podchodzimy do każdego Klienta indywidualnie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że cyberprzestępcy działają nieszablonowo. Do walki z zagrożeniami mamy zespół inżynierów posiadających najwyższe certyfikaty. Ich jasno określonym zadaniem jest zaprojektowanie i wdrożenie dedykowanej koncepcji zabezpieczenia organizacji w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania naszych technologicznych partnerów.

Nasz zespół

Stabilny zespół doświadczonych wysoko wykwalifikowanych specjalistów sprzedaży i inżynierów potrafi wysłuchać i zrozumieć potrzeby Klienta, by następnie zaproponować wariantowość rozwiązania i wdrożyć wypracowaną koncepcję. Nasi pracownicy charakteryzują się także pasją, dzięki której jesteśmy w stanie rozwiązać najpoważniejsze wyzwania, przedstawić najnowsze trendy technologiczne i ich przełożenie na bieżące i przyszłe projekty.

Fundamenty

Nadrzędną wartością, którą staramy się kierować jest szacunek dla drugiego człowieka. Każdy członek naszego zespołu może więc liczyć na otwartość i zaufanie. Oczekujemy także dojrzałości i odpowiedzialności, a więc przede wszystkim sumiennego wykonywania powierzonych zadań, uczciwego przyjmowania odpowiedzialności za popełnione błędy i naprawiania ich. Jesteśmy pasjonatami, więc wierzymy, że każdy sam najlepiej wie w jakim kierunku chce się rozwijać i angażować by najefektywniej włączyć się w realizację bieżących projektów.

ZAUFANIE

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

SZACUNEK

Najnowsze technologie

Cechuje nas pasja, dlatego nigdy nie mamy dość nowości.

Aktualne trendy

Śledzenie aktualnych trendów to dla nas ważna część działalności

Pozycja na rynku

Od 20 lat rośniemy na polskim rynku

Ekspercka wiedza

Aby móc usatysfakcjonować wymagających Partnerów zatrudniamy najlepszych.

Elastyczna współpraca

Nie zaskakuje nas konieczność adaptacji do okoliczności na żadnym etapie projektu.

Rozsądne ceny

Jakość kosztuje, ale rozumiemy też czym jest partnerstwo i rachunek ekonomiczny.