Zarządzanie dostępem uprzywilejowanym

Posiadamy szerokie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów ochrony i monitorowania dostępu uprzywilejowanego, w tym rozwiązań chmurowych i w pełni rozliczalnego dostępu zdalnego dla kontraktorów i podwykonawców.

Systemy ochrony przed zaawansowanymi atakami

Ataki nowej generacji odznaczają się coraz większą inteligencją, są coraz to bardziej złożone technologicznie, a do tego wykorzystują różne techniki maskowania. Kompleksowa ochrona obszarów sieci i wykorzystywanych kanałów komunikacyjnych przed zaawansowanymi i ukierunkowanymi atakami, które omijają tradycyjne systemy zabezpieczeń staje się koniecznością. Jako wiodący Integrator w tym zakresie, współpracujemy ze światowymi liderami dostarczającymi rozwiązania i systemy tej klasy oraz posiadamy najwyższe poziomy partnerstwa technologicznego.

Analityka behawioralna sieci

Proponujemy uzupełnienie strategii bezpieczeństwa o oparte na uczeniu maszynowym narzędzia sieciowej analizy behawioralnej, które wykrywając anomalie odbiegające od rozpoznanych wzorców ruchu w twojej sieci typują potencjalne ataki, które nie zostałyby rozpoznane przez tradycyjne narzędzia oparte na sygnaturach.

Zagrożenia

Około 80% ataków rozpoczyna się od dostarczenia nieświadomemu użytkownikowi wewnątrz organizacji zainfekowanej wiadomości, a następnie wykorzystaniu jego uprawnień w systemie. Zapobieganie takim zaawansowanym atakom i ochrona dostępu uprzywilejowanego staje się więc fundamentem bezpieczeństwa organizacji.

Środowiska hybrydowe

Wybór między własnym datacenter, a środowiskiem chmurowym, to fałszywa alternatywa. Projektujemy systemy hybrydowe łączące bezpieczeństwo infrastruktury on-premise ze skalowalnością i elastycznością chmur publicznych oraz dostarczamy narzędzi do sprawnego zarządzania.

Orkiestracja i multichmura

Różnorodność architektur chmurowych pociąga nieprzenośność aplikacji, a w konsekwencji przywiązanie do jednego dostawcy, co może być nieoptymalne ekonomicznie. Proponowane przez nas narzędzia orkiestracji zapewniają uniwersalność, a więc dywersyfikację i niezależność.

Rozwiązania SaaS

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na przeniesienie swoich aplikacji do chmury możemy zaproponować na początek wdrożenie w modelu Software as a Service niektórych usług z obszaru zarządzania bezpieczeństwem, automatyzacji, monitoringu i wielu innych.

Chmura

Już w 2014 roku ponad 50% danych przetwarzanych w centrach danych było przetwarzanych w chmurze, a proporcja ta stale rośnie. Wszystkie organizacje, niezależnie od rozmiaru oraz rynku, na którym się poruszają, interesują się migracją do środowisk chmurowch – najczęściej w wydaniu hybrydowym.

Software Defined Networking

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy datacenter w sektorze publicznym oraz instytucjach z segmentu enterprise takich jak banki, dostawcy energii i paliw.

Automatyzacja i orkiestracja

Rozumiemy wyzwania stawiane przez dynamiczne środowiska aplikacyjne, dlatego dostarczamy rozwiązania automatyzacji i orkiestracji dla chmur prywatnych i hybrydowych.

Hiperkonwergencja

Projektowane przez nas systemy cechuje nowoczesność, elastyczność i skalowalność, a to wszystko z zachowaniem prostoty ich utrzymania.

Najnowsze trendy

Obecnie ilość danych tworzonych i przetwarzanych we własnym datacenter w organizacjach to zaledwie około 10%, ale według Gartnera w 2025 roku ma to być już 75%. Oznacza to drastyczny skok zapotrzebowania na zasoby przestrzeni dyskowej i mocy obliczeniowych, ale także przełamanie paradygmatu deklaratywnego zarządzania środowiskiem na rzecz podejścia intencjonalnego.

Software Defined Access & Wan

Chętnie wychodzimy na przeciw potrzebom Klientów, których dzisiejsze uwarunkowania coraz częściej kierują w stronę dynamicznych rozwiązań klasy software defined.

Wireless & mobility

Obecnie w sieciach korporacyjnych zdecydowanie rośnie liczba urządzeń mobilnych. Projektowane przez nas rozwiązania gwarantują bezpieczny, rozliczalny i niezawodny dostęp.

Zarządzanie tożsamością i uprawnieniami

Tożsamość użytkownika końcowego jest kluczowym elementem bezpieczeństwa systemów sieciowych, dlatego dostarczamy kompletne rozwiązania uwierzytelniania i autoryzacji w każdym segmencie sieci.

Najnowsze trendy

Dzisiaj 6 na 10 pracowników oczekuje możliwości pracy zdalnej, a jednocześnie pełnego dostępu do systemu informatycznego organizacji. W tych warunkach sieć firmowa nie jest już odgrodzoną twierdzą, ale dynamicznym środowiskiem stanowiącym wyzwanie pod względem utrzymania i bezpieczeństwa.

Zaprojektujemy

Aby dobrze zaspokoić potrzebę, oprócz eksperckiej wiedzy potrzebna jest jeszcze umiejętność wysłuchania Partnera.

Wdrożymy

Poprawna implementacja to dopiero część sukcesu. Doceniamy wagę analizy skutków wdrożenia i transferu wiedzy.

Utrzymamy

Po ukończonym wdrożeniu chętnie pozostaniemy pierwszą linią wsparcia dla Twoich specjalistów.

Wiodące technologie

Oto wybrane technologie, w których wdrażaniu doświadczeni są nasi inżynierowie

Jesteś zainteresowany współpracą?

Odezwij się do nas, a nasz przedstawiciel odpowie tak szybko jak to możliwe

Nasza lokalizacja

Czyżewska 10, 02-908 Warszawa+48 22 488 72 00biuro.enterprise@trecom.pl

Godziny otwarcia biura

Poniedziałek - Piątek9:00 - 17:00
SobotaNieczynne
NiedzielaNieczynne